STEAMBOAT STOMPERS
 
<< < 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Obrázky z činnosti kapely

První polovina červenece 2004
Pár fotek ze zájezdu do Dánska
Vordingborg, Stege, Maribo
Již po třinácté za sebou byla kapela Steamboat Stompers pozvána na slavnosti, které každoročně pořádá dánské přímořské městečko Vordingborg. Bez Stýmboutů by to prý nebylo ono. Kapela zde hraje celý týden dvakrát denně na pěší zóně pro dobrou náladu turistů i domorodců. Za to je městem a pořadateli hýčkána, dobře krmena a napájena světoznámými značkami piv z dánských pivovarů. Pro všechny členy kapely je to zasloužená dovolená.
Druhý týden měla až do pátku kapela volno, takže byl čas na návštěvu Kodaně, Tivoli a muzea voskových figurin Madam Tussot. V úterý si kapela zahrála s chutí v lázeňském městě Stege při ochutnávce vín z celého světa a současně při ochutnávce minimálně 200 druhů piv taktéž z celého světa. Byly tam piva např. z Chile, Austrálie i Číny. Jen z České republiky bylo možno ochutnat minimálně patnáct značek. Bylo to skutečné show pro turisty.
Ve čtvrtek již po osmé uspořádal fan klub kapely tradiční mejdan pod širákem na chatě novináře Briana, který dodal vlastnoručně připravené jídlo - pečeného divočáka a hovězí rostbeaf s přílohami a výbornými saláty. Ostatní návštěvníci přinesli pití a kapela muziku.
Pátek a sobota byla ve znamení účasti kapely na báječném jazzovém festivalu v dalším přímořském městě Maribo. Málokteré kapele z ciziny se podařilo zůčastnit se tohoto festivalu více než jednou. Je lichotivé, že se kapela Steamboat Stompers zůčastnila již po čtvrté a má opět pozvání na příští rok.